Minulé ročníky 

2017 » 2016 » 2015 » 2014 » 2013 » 2012 » 2011 » 2010 » 2009 » 2008 » 2007 » 2006 » 2005 » 2004 » 2003 » 2002 » 2001 » 2000 » 1999 » 1998 » 1997 » 1996 » 1995 » 1994 » 1993 » 1992 » 1991 » 1990

MFF Brno 2017
XXVIII. MFF Brno ● 24.8. – 27.8.2017

XXVIII. MFF Brno ● 24.8. – 27.8.2017

Čtvrtek 24. 8. 2017

Nádvoří Nové radnice » 19,30 – 21,00
DĚTI A PÍSEŇ – zahajovací koncert
Účinkují: BROLN, VUS Ondráš a účastníci různých ročníků soutěže dětských zpěváků

Pátek 25. 8. 2017

Náměstí Svobody » 12,00 – 19,00
ŘEMESLNÝ JARMARK s ukázkami lidových řemeslníků
Ukázka prací a prodej výrobků lidových řemeslníků

Náměstí Svobody » 14,00 – 15,00
PROFILOVÁ VYSTOUPENÍ SOUBORŮ
Účinkují:soubor Škvarkare – Slovensko

Náměstí Svobody » 16,00 – 17,00
PROFILOVÁ VYSTOUPENÍ SOUBORŮ
Účinkují:Gajdoši – Brno

Moravské náměstí » 17,00 – 18,00
PROFILOVÁ VYSTOUPENÍ SOUBORŮ
Účinkují:soubor Lučina- Brno

MZM Etnografický ústav » 18,00 – 19,00
60 MINUT S LIDOVOU PÍSNIČKOU
Účinkuje:CM souboru Slováček – Brno

Moravské náměstí » 18,30 – 20,00
PŘIJELI K NÁM – vystoupení zahraničních souborů
Účinkují: Sveta nedelja – Chorvatsko, Rangsagar Performing arts – Indie, Semenicul – Rumunsko, Mali Šwarni – Polsko, Samtredia – Gruzie, Škavarkare – Slovenlsko

Nádvoří Nové radnice » 20,00 – 21,30
SOUBORY JUBILUJÍCÍ
Účinkují: Lučina – Brno, Relíček – Šlapanice, Vrčka – Šlapanice

Sobota 26. 8. 2017

Náměstí Svobody » 09,00 – 19,00
ŘEMESLNÝ JARMARK s ukázkami lidových řemeslníků
Ukázka prací a prodej výrobků lidových řemeslníků

Střed města » 10,00 – 12,00
ROZTANČENÉ MĚSTO
Účinkují: soubory zúčastněné na XXVIII. MFF Brno´17
Stanoviště: č.1 – Náměstí Svobody – pódium, č.2 – roh Kobližná / Poštovská, č.3 – roh Pánská / Masarykova, č.4 – roh Orlí / Masarykova

Nádvoří Nové radnice» 14,00 – 15,30
CO SA V MLÁDÍ NAUČÍME
pořad dětských souborů
Účinkují:Brněnský Valášek – Brno, Javorníček – Brno, Májíček – Brno, Ondrášek – Brno, Slováček – Brno

Líšeň – Dělnický dům » 15,00 – 16,30
UNÁS V LÍŠNI
Pořad zahraničních i domácích folklorních souborů
Účinkují: Sveta nedelja – Chorvatsko, Rangsagar Performing arts – Indie, Škavarkare – Slovensko Líšňáček – Brno

Moravské náměstí » 13,30 – 14,30
PROFILOVÁ VYSTOUPENÍ SOUBORŮ
Účinkují: Žerotín – Strážnice

Náměstí svobody » 14,30 – 15,30
PROFILOVÁ VYSTOUPENÍ SOUBORŮ
Účinkují: Brněnský Valášek – Brno

Moravské náměstí » 15,30 – 16,30
PROFILOVÁ VYSTOUPENÍ SOUBORŮ
Účinkují: Klobučan – Valašské Klobouky

Náměstí Svobody » 16,30 – 17,30
PROFILOVÁ VYSTOUPENÍ SOUBORŮ
Účinkuje: Mali Šwarni – Polsko

Moravské náměstí » 17,30 – 18,30
PROFILOVÁ VYSTOUPENÍ SOUBORŮ
Účinkují: Semenicul – Rumunsko </div

MZM Etnografický ústav » 17,30 – 18,30
LIDOVÝ KROJ V SOUČASNÉM ODĚVU – módní, krojová přehlídka
Účinkují: Folklorstyl, Lučina – Brno

Nádvoří Nové radnice » 19,30 – 21,00
MILÝ JENE, TY TO VIDÍŠ – pořad k nedožitým 85. narozeninám zakladatele MFF Brno
Účinkují: Májek – Brno, Slovácký krúžek v Brně, Klobučan – Valašské Klobouky, Úsvit – České Budějovice, Žerotín – Strážnice

Kavárna Trojka, Dominikánská 9» 21,30 – 01,00
BESEDA U CIMBÁLU
společenské posezení u cimbálové muziky
Účinkují: CM Májek – Brno a účastníci MFF Brno

Neděle 27. 8. 2017

Náměstí Svobody » 09,00 – 19,00
ŘEMESLNÝ JARMARK s ukázkami lidových řemeslníků
Ukázka prací a prodej výrobků lidových řemeslníků

Nádvoří Nové radnice» 10,00 – 11,30
DO SVATÉHO JÁNA
pořad dětských souborů
Účinkují:Brněnský Valášek – Brno, Bystrouška – Bílovice nad Svitavou, Jánošíček – Brno, Komíňáček – Brno, Slováček – Brno, Relíček – Šlapanice

Náměstí Svobody » 13,00 – 14,00
PROFILOVÁ VYSTOUPENÍ SOUBORŮ
Účinkují: Úsvit – České Budějovice

Moravské náměstí » 14,00 – 15,00
PROFILOVÁ VYSTOUPENÍ SOUBORŮ
Účinkují: Rangsagar Performing arts – Indie

Náměstí Svobody » 15,00 – 16,00
PROFILOVÁ VYSTOUPENÍ SOUBORŮ
Účinkují: Sveta Nedelja – Chorvatsko

Nádvoří Nové radnice » 16,30 – 18,00
FOLKOLOR PĚTI GENERACÍ
2. hlavní festivalový večer
Účinkují:Brněnský Valášek – Brno, Jánošíček – Brno, Lučina – Brno, Májek – Brno, CM Májek (Old Stars) – Brno

Nádvoří Nové radnice » 18,00 – 19,00
ZÁVĚREČNÝ KONCERT MFF BRNO
Účinkují: Rangsagar Performing arts – Indie, Klobučan – Valašské Klobouky, Semenicul – Rumunsko, Mali Šwarni – Polsko, Škvarkare – Slovensko, Žerotín – Strážnice

*Změna programu vyhrazena.



Dětské soubory – Česká republika

  • BRNĚNSKÝ VALÁŠEK / Brno
  • BYSTROUŠKA / Bílovice nad Svitavou
  • JÁNOŠÍČEK / Brno
  • JAVORNÍČEK / Brno
  • MÁJÍČEK / Brno
  • LÍŠŇÁČEK / Brno
  • ONDRÁŠEK / Brno
  • RELÍČEK / Šlapanice
  • SLOVÁČEK / Brno

Dospělé soubory – zahraniční

  • SVETA NEDELJA / Chorvatsko
  • RANGSAGAR PERFORMING ARTS / Indie
  • MALI ŠWARNI / Polsko
  • ANSAMBLUL FOLCLORIC SEMENICUL / Rumunsko
  • SAMTREDIA / Gruzie
  • ŠKVARKARE / Slovensko

Dospělé soubory – Česká republika

  • BROLN / Brno
  • CIMBÁLOVÁ MUZIKALÍŠŇÁCI / Brno
  • GAJDOŠI / Brno
  • KLOBUČAN / Valašské Klobouky
  • LUČINA / Brno
  • MÁJEK / Brno
  • ONDRÁŠ VOJENSKÝ UMĚLECKÝ SOUBOR / Brno
  • SLOVÁCKÝ KRÚŽEK V BRNĚ / Brno
  • ÚSVIT / České Budějovice
  • VRČKA / Šlapanice
  • ŽEROTÍN / Strážnice

Ostatní

  • Účastníci různých ročníků soutěže dětských interpretů lidové písně

Print

MFF Brno © 2007 | design: 76house | běží na RS2 | kontakt: mff.brno@centrum.cz