Minulé ročníky 

2019 » 2018 » 2017 » 2016 » 2015 » 2014 » 2013 » 2012 » 2011 » 2010 » 2009 » 2008 » 2007 » 2006 » 2005 » 2004 » 2003 » 2002 » 2001 » 2000 » 1999 » 1998 » 1997 » 1996 » 1995 » 1994 » 1993 » 1992 » 1991 » 1990

MFF Brno 2012
XXIII. MFF Brno ● 29.8. – 2.9.2012

Středa 29. 8. 2012

Příjezd zahraničních účastníků

Čtvrtek 30. 8. 2012

Náměstí Svobody » 10,00 – 18,00
Řemeslný jarmark s ukázkami lidových řemeslníků
Ukázka prací a prodej výrobků lidových řemeslníků
Obřadní síň Nové radnice » 13,00 – 14,00
Přijetí účastníků festivalu představiteli města
Moravské zemské muzeum – Palác šlechtičen » 16,00 – 17,00
60 MINUT S LIDOVOU MUZIKOU
účinkuje: CM Májek
Nádvoří Nové radnice » 20,00 – 21,30
A ZPĚV SE KRAJEM NESE – Zahajovací koncert
Účinkují: BROLN a VUS Ondráš a finalisté různých ročníků soutěže dětských zpěváků

Pátek 31. 8. 2012

Náměstí Svobody » 10,00 – 18,00
Řemeslný jarmark s ukázkami lidových řemeslníků
Ukázka prací a prodej výrobků lidových řemeslníků
Náměstí Svobody » 13,30 – 14,30
Profilová vystoupení zahraničních souborů
Účinkuje: Forrás – Maďarsko
Moravské zemské muzeum – Palác šlechtičen » 16,00 – 17,00
60 MINUT S LIDOVOU MUZIKOU
účinkuje: CM Javorník
Medlánky – Zámecký park (v případě nepříznivého počasí Sýpka) » 19,00
PŘIJELI K NÁM
Pořad zahraničních folklorních souborů
Účinkují: zahraniční hosté festivalu
Nádvoří Nové radnice » 20,00 – 21,30
Z ČECH I MORAVY
Účinkuje: Olšava – UherskýBrod, Vysočan – Hlinsko
Restaurace Kanas » 22,30
Společenské setkání
Beseda u cimbálu všech zúčastněných souborů
Účinkují: Cimbálová muzika a soubory zúčastněné na XXIII. MFF Brno

Sobota 1. 9. 2012

Náměstí Svobody » 10,00 – 18,00
Řemeslný jarmark s ukázkami lidových řemeslníků
Ukázka prací a prodej výrobků lidových řemeslníků

Střed města » 10,00 – 12,00
Roztančené město
Účinkují: soubory zúčastněné na XXIII. MFF Brno
Stanoviště: č.1 – Náměstí Svobody – pódium, č.2 – roh Kobližná / Poštovská, č.3 – roh Pánská / Masarykova, č.4 – roh Zelný trh / Masarykova
Náměstí Svobody » 13,30 – 14,30
Profilová vystoupení zahraničních souborů
Účinkují: Raslavičan – Slovensko
Medlánky – Zámecký park (v případě nepříznivého počasí Sýpka) » 15,30 – 17,00
ZLATÉ HUSY, POLEŤTE
Pořad dětských folklorních souborů
Účinkují: Slováček – Brno, Májíček – Brno, Brněnský Valášek – Brno
Moravské zemské muzeum – Palác šlechtičen » 16,00 – 17,00
60 MINUT S LIDOVOU MUZIKOU
Účinkuje: CM Šmytec
Nádvoří Nové radnice » 18,30
SOUPUTNÍCI
1. hlavní festivalový večer
Účinkují:Olšava – Uherský Brod, Rozmarýn – Újezdec u Luhačovic, Slovácký krúžek v Brně – Brno, Lipovjan – Lipov, Velička – Velká nad Veličkou
Nádvoří Nové radnice » 21,00
PŘIJELI K NÁM
Pořad zahraničních folklorních souborů (repríza)
Účinkují: zahraniční hosté festivalu

Neděle 2. 9. 2012

Náměstí Svobody » 13,30 – 15,30
Profilová vystoupení zahraničních souborů
Účinkuje: Ballet Alinga Mansaka Etu – Kongo, Javorník – Brno
Nádvoří Nové radnice » 14,00 – 15,30
AŽ SE LOUKA ZAZELENÁ
Pořad dětských folklorních souborů
Účinkují: Brněnský Valášek – Brno, Janošíček – Brno, Líšňáček – Brno, Májíček – Brno, Ondrášek – Brno, Relíček – Šlapanice, Skřivánek – Brno, Slováček – Brno
Moravské zemské muzeum – Palác šlechtičen » 15,30 – 16,30
60 MINUT S LIDOVOU MUZIKOU
účinkuje: CM Ponava
Nádvoří Nové radnice » 17,00 – 18,30
CO NAJDETE V BRNĚ
2. hlavní festivalový večer
Účinkují: Brněnský Valášek – Brno, Javorník – Brno, Lučina – Brno, Májek – Brno, FS Púčik – Brno, Slovácký krúžek v Brně – Brno, Šafrán – Brno, Vrčka – Šlapanice a zahraniční hosté

Pondělí 3. 9. 2012

Odjezd zahraničních účastníků


Dětské soubory – Česká republika

  • Brněnský Valášek / Brno
  • Jánošíček / Brno
  • Líšňáček / Brno
  • Májíček / Brno
  • MŠ Skřivánek / Brno
  • Ondrášek / Brno
  • Slováček / Brno
  • Relíček / Šlapanice

Dospělé soubory – zahraniční

  • Forrás folklorní skupina/ Százhalombatta – Maďarsko
  • Ballet Alinga Mansaka / Etu – Kongo
  • Raslavičan / Raslavice – Slovensko
  • Davluri / Tbilisi – Gruzie

Dospělé soubory – Česká republika

  • BROLN / Brno
  • CM Javorník / Brno
  • Javorník / Brno
  • Lipovjan / Lipov
  • Lučina / Brno
  • Májek / Brno
  • Olšava / Uherský Brod
  • Ponava CM / Brno
  • Púčik folklórny súbor / Brno
  • Rozmarýn / Újezdec u Luhačovic
  • Slovácký krúžek v Brně / Brno
  • Šafrán / Brno
  • Šmytec CM / Brno
  • Velička / Velká nad Veličkou
  • VRČKA NS / Šlapanice
  • Vysočan / Hlinsko
  • VUS Ondráš / Brno

Sólisté

  • Erik Feldvabel / Staré Město
  • Martin Jelínek / Kyjov
  • Ivan Marčík / Uherský Brod
  • Ruda Tuček / Lednice
  • Petr Vozár / Újezdec u Luhačovic
  • Mirek Vymazal / Velké Pavlovice
  • Michal Závodný / Archlebov
  • Finalisté různých ročníků soutěže dětských interpretů lidové písně / Česká republika

Print

MFF Brno © 2007 | design: 76house | běží na RS2 | kontakt: mff.brno@centrum.cz