Minulé ročníky 

2019 » 2018 » 2017 » 2016 » 2015 » 2014 » 2013 » 2012 » 2011 » 2010 » 2009 » 2008 » 2007 » 2006 » 2005 » 2004 » 2003 » 2002 » 2001 » 2000 » 1999 » 1998 » 1997 » 1996 » 1995 » 1994 » 1993 » 1992 » 1991 » 1990

MFF Brno 2013
XXIV. MFF Brno ● 30.8. – 1.9.2013

Pátek 30. 8. 2013

Náměstí Svobody » 10,00 – 18,00
Řemeslný jarmark s ukázkami lidových řemeslníků
Ukázka prací a prodej výrobků lidových řemeslníků
Náměstí Svobody » 14,00 – 15,00
Profilová vystoupení zahraničních souborů
Účinkuje: FS Čriepky – Slovensko
Medlánky – Zámecký park (v případě nepříznivého počasí Sýpka) » 19,00 – 20,30
VISSEGRAD, VISSEGRAD
Pořad zahraničních folklorních souborů
Účinkují: zahraniční hosté festivalu
Nádvoří Nové radnice » 20,00 – 22,00
BROLN s ONDRÁŠEM – Zahajovací koncert
Účinkují: BROLN a VUS Ondráš

Sobota 31. 8. 2013

Náměstí Svobody » 10,00 – 18,00
Řemeslný jarmark s ukázkami lidových řemeslníků
Ukázka prací a prodej výrobků lidových řemeslníků

Střed města » 10,00 – 12,00
Roztančené město
Účinkují: soubory zúčastněné na XXIV. MFF Brno
Stanoviště: č.1 – Náměstí Svobody – pódium, č.2 – roh Kobližná / Poštovská, č.3 – roh Pánská / Masarykova, č.4 – roh Zelný trh / Masarykova
Náměstí Svobody » 14,00 – 15,00
Profilová vystoupení zahraničních souborů
Účinkují: Maďarsko
Medlánky – Zámecký park v případě nepříznivého počasí Sýpka » 15,30 – 17,00
MOJÉJ MAMĚNCE, MÉMU TATÍČKOVI
Pořad dětských folklorních souborů
Účinkují: Slováček – Brno, Relíček – Šlapanice, Májíček – Brno, Brněnský Valášek – Brno
Nádvoří Nové radnice » 18,30 – 20,00
DYŽ SME SE TAK ZEŠLI
1. hlavní festivalový večer
Účinkují: Jasénka -Vsetín, Klebetníček – Vyškov, Vonica – Zlín
Nádvoří Nové radnice » 21,00 – 22,30
VISSEGRAD, VISSEGRAD
Pořad zahraničních folklorních souborů (repríza)
Účinkují: zahraniční hosté festivalu

Neděle 1. 9. 2013

Náměstí Svobody » 10,00 – 11,00
KABRŇÁCI + otevření Dožínkového farmářského trhu
Jihomoravské dožínky
moderuje Marcela Vandrová
Náměstí Svobody » 11,20 – 12,20
WÉNOVI KIDI
country hudba
Jihomoravské dožínky
Náměstí Svobody » 12,30 – 13,50
CIMBÁLOVÁ MUZIKA OLINA
Jihomoravské dožínky
Moravské náměstí » 13,00 – 14,00
60 MINUT S LIDOVOU PÍSNIČKOU
Jihomoravské dožínky
Účinkuje: CM Májek – Brno
Mendlovo náměstí » 13,30
DOŽÍNKOVÝ PRŮVOD
Jihomoravské dožínky
Trasa průvodu: Mendlovo náměstí – Pekařská – Šilingrovo náměstí – Dominikáská – Dominikánské náměstí – Zámečnická – Náměstí Svobody
do kroku zahraje dechová hudba DOLINEČKA
Náměstí Svobody » 13,50 – 14,00
PODĚKOVÁNÍ ZA ÚRODU
Jihomoravské dožínky
Opat Lukáš Evžen Martinec
Náměstí Svobody » 14,00 – 14,30
DOŽÍNKOVÉ PÁSMO
předání symbolů úrody hospodáři
Jihomoravské dožínky
Účinkuje: folklorní soubor Klebetníček
Moravské náměstí » 14,10 – 14,50
PŘÍBĚHY PANA PODIVOUSE
Jihomoravské dožínky
Účinkuje: Divadélko na stromě
Náměstí Svobody » 14,30 – 15,30
PROFILOVÁ VYSTOUPENÍ ZAHRANIČNÍCH SOUBORŮ
Účinkuje: Soubor písní a tanců „Wałbrzych” – Polsko
Moravské náměstí » 14,50 – 16,00
UKÁZKY HASIČSKÉHO UMĚNÍ
Jihomoravské dožínky
historické koněspřežné stříkačky a hasičský dorost
Nádvoří Nové radnice » 15,30 – 17,00
PEKLA VDOLKY Z BÍLÉ MOUKY
Pořad dětských folklorních souborů
Účinkují: Brněnský Valášek – Brno, Bystrouška – Bílovice nad Svitavou, Jánošíček -Brno, Javorníček – Brno, Líšňáček – Brno, Májíček – Brno, Ondrášek – Brno, Skřivánek – Brno, Slováček – Brno
Moravské náměstí » 16,00 – 16,30
VELKÁ MEDVĚDÍ POHÁDKA!
Jihomoravské dožínky
Účinkuje: divadlo DNO
Náměstí Svobody » 16,00 – 17,00
DISCOSAURUS
Jihomoravské dožínky
Moravské náměstí » 17,00 – 18,30
CM MIDNIGHT COFFEE SESSION
Jihomoravské dožínky
Nádvoří Nové radnice » 17,30 – 19,00
SPOLU S HOSTY
2. hlavní festivalový večer
Účinkují: Brněnský Valášek – Brno, Křenovák – Křenovice , Lučina – Brno, Májek – Brno, FS Púčik – Brno, Vrčka – Šlapanice a hosté z Maďarska, Polska a Slovenska
Náměstí Svobody » 17,30 – 18,30
BRAAGAS
Jihomoravské dožínky
Náměstí Svobody » 18,30 – 19,10
BALADY NEVĚSTY A SMRTI
Jihomoravské dožínky
Účinkuje: divadlo Kufr
Náměstí Svobody » 19,30 – 21,00
Z KAŽDÉHO ROŽKU TROŠKU
Jihomoravské dožínky
Účinkuje: Vojenský umělecký soubor Ondráš

Odjezd zahraničních účastníků

Moravské náměstí a Náměstí Svobody » po celý den
Doprovodný program:
Výstava hospodářského zvířectva
Prezentace zemědělských strojů a historické hasičské techniky
Vinařský stan (Vinařský fond ČR) a pivovarské prezentace
Jarmark se zemědělskými a potravinářskými produkty a občerstvením
Lunaparkové atrakce, dětský koutek se zábavou

*Změna programu vyhrazena.


Dětské soubory – Česká republika

  • Brněnský Valášek / Brno
  • Bystrouška / Bílovice nad Svitavou
  • Jánošíček / Brno
  • Javorníček / Brno
  • Klebetníček / Vyškov
  • Líšňáček / Brno
  • Májíček / Brno
  • Skřivánek / Brno
  • Ondrášek / Brno
  • Slováček / Brno
  • Relíček / Šlapanice

Dospělé soubory – zahraniční

  • Szilas soubor lidových tanců/ Budapešť – Maďarsko
  • Wałbrzych soubor písní a tanců / Wałbrzych – Polsko
  • Čriepky folklorní seskupení / Povážská Bystrica – Slovensko

Dospělé soubory – Česká republika

  • BROLN / Brno
  • Jasénka / Vsetín
  • Křenovák / Křenovice
  • Lučina / Brno
  • Májek / Brno
  • Púčik folklórny súbor / Brno
  • Slovácký krúžek v Brně CM / Brno
  • Šmytec CM / Brno
  • Vonica / Zlín
  • Vrčka NS / Šlapanice
  • VUS Ondráš / Brno

Sólisté

  • Finalisté různých ročníků soutěže dětských interpretů lidové písně / Česká republika

Print

MFF Brno © 2007 | design: 76house | běží na RS2 | kontakt: mff.brno@centrum.cz