Ètvrtek 24. 8. 2017
Nádvoøí Nové radnice » 19,30 – 21,00
DÌTI A PÍSEÒ – zahajovací koncert
Úèinkují: BROLN, VUS Ondráš a úèastníci rùzných roèníkù
soutìže dìtských zpìvákù
Pátek 25. 8. 2017
Námìstí Svobody » 12,00 – 19,00
ØEMESLNÝ JARMARK s ukázkami lidových
øemeslníkù
Ukázka prací a prodej výrobkù lidových øemeslníkù
Námìstí Svobody » 14,00 – 15,00
PROFILOVÁ VYSTOUPENÍ SOUBORÙ
Úèinkují:soubor Škvarkare – Slovensko
Námìstí Svobody » 16,00 – 17,00
PROFILOVÁ VYSTOUPENÍ SOUBORÙ
Úèinkují:Gajdoši – Brno
Moravské námìstí » 17,00 – 18,00
PROFILOVÁ VYSTOUPENÍ SOUBORÙ
Úèinkují:soubor Luèina- Brno
MZM Etnografický ústav » 18,00 – 19,00
60 MINUT S LIDOVOU PÍSNIÈKOU
Úèinkuje:CM souboru Slováèek – Brno
Moravské námìstí » 18,30 – 20,00
PØIJELI K NÁM – vystoupení zahranièních
souborù
Úèinkují: Sveta nedelja – Chorvatsko, Rangsagar
Performing arts – Indie, Semenicul – Rumunsko, Mali Šwarni –
Polsko, Samtredia – Gruzie, Škavarkare – Slovenlsko
Nádvoøí Nové radnice » 20,00 – 21,30
SOUBORY JUBILUJÍCÍ
Úèinkují: Luèina – Brno, Relíèek –
Šlapanice, Vrèka – Šlapanice
Sobota 26. 8. 2017
Námìstí Svobody » 09,00 – 19,00
ØEMESLNÝ JARMARK s ukázkami lidových
øemeslníkù
Ukázka prací a prodej výrobkù lidových øemeslníkù
Støed mìsta » 10,00 – 12,00
ROZTANÈENÉ MÌSTO
Úèinkují: soubory zúèastnìné na XXVIII. MFF Brno´17
Stanovištì: è.1 – Námìstí Svobody – pódium, è.2 – roh
Kobližná / Poštovská, è.3 – roh Pánská / Masarykova, è.4 – roh Orlí
/ Masarykova
Nádvoøí Nové radnice» 14,00 – 15,30
CO SA V MLÁDÍ NAUÈÍME
poøad dìtských souborù
Úèinkují:Brnìnský Valášek – Brno, Javorníèek – Brno, Májíèek
– Brno, Ondrášek – Brno, Slováèek – Brno
Líšeò – Dìlnický dùm » 15,00 – 16,30
UNÁS V LÍŠNI
Poøad zahranièních i domácích folklorních souborù
Úèinkují: Sveta nedelja – Chorvatsko, Rangsagar Performing arts
– Indie, Škavarkare – Slovensko Líšòáèek – Brno
Moravské námìstí » 13,30 – 14,30
PROFILOVÁ VYSTOUPENÍ SOUBORÙ
Úèinkují: Žerotín – Strážnice
Námìstí svobody » 14,30 – 15,30
PROFILOVÁ VYSTOUPENÍ SOUBORÙ
Úèinkují: Brnìnský Valášek – Brno
Moravské námìstí » 15,30 – 16,30
PROFILOVÁ VYSTOUPENÍ SOUBORÙ
Úèinkují: Klobuèan – Valašské Klobouky
Námìstí Svobody » 16,30 – 17,30
PROFILOVÁ VYSTOUPENÍ SOUBORÙ
Úèinkuje: Mali Šwarni – Polsko
Moravské námìstí » 17,30 – 18,30
PROFILOVÁ VYSTOUPENÍ SOUBORÙ
Úèinkují: Semenicul – Rumunsko </div
MZM Etnografický ústav » 17,30 – 18,30
LIDOVÝ KROJ V SOUÈASNÉM ODÌVU – módní,
krojová pøehlídka
Úèinkují: Folklorstyl, Luèina – Brno
Nádvoøí Nové radnice » 19,30 – 21,00
MILÝ JENE, TY TO VIDÍŠ – poøad k nedožitým
85. narozeninám zakladatele MFF Brno
Úèinkují: Májek – Brno, Slovácký krúžek
v Brnì, Klobuèan – Valašské Klobouky, Úsvit – Èeské
Budìjovice, Žerotín – Strážnice
Kavárna Trojka, Dominikánská 9» 21,30 – 01,00
BESEDA U CIMBÁLU
spoleèenské posezení u cimbálové muziky
Úèinkují: CM Májek – Brno a úèastníci MFF Brno
Nedìle 27. 8. 2017
Námìstí Svobody » 09,00 – 19,00
ØEMESLNÝ JARMARK s ukázkami lidových
øemeslníkù
Ukázka prací a prodej výrobkù lidových øemeslníkù
Nádvoøí Nové radnice» 10,00 – 11,30
DO SVATÉHO JÁNA
poøad dìtských souborù
Úèinkují:Brnìnský Valášek – Brno, Bystrouška – Bílovice nad
Svitavou, Jánošíèek – Brno, Komíòáèek – Brno, Slováèek –
Brno, Relíèek – Šlapanice
Námìstí Svobody » 13,00 – 14,00
PROFILOVÁ VYSTOUPENÍ SOUBORÙ
Úèinkují: Úsvit – Èeské Budìjovice
Moravské námìstí » 14,00 – 15,00
PROFILOVÁ VYSTOUPENÍ SOUBORÙ
Úèinkují: Rangsagar Performing arts – Indie
Námìstí Svobody » 15,00 – 16,00
PROFILOVÁ VYSTOUPENÍ SOUBORÙ
Úèinkují: Sveta Nedelja – Chorvatsko
Nádvoøí Nové radnice » 16,30 – 18,00
FOLKOLOR PÌTI GENERACÍ
2. hlavní festivalový veèer
Úèinkují:Brnìnský Valášek – Brno, Jánošíèek – Brno, Luèina
– Brno, Májek – Brno, CM Májek (Old Stars) – Brno
Nádvoøí Nové radnice » 18,00 – 19,00
ZÁVÌREÈNÝ KONCERT MFF BRNO
Úèinkují: Rangsagar Performing arts – Indie,
Klobuèan – Valašské Klobouky, Semenicul – Rumunsko, Mali Šwarni
– Polsko, Škvarkare – Slovensko, Žerotín – Strážnice
*Zmìna programu vyhrazena.