Ètvrtek 30. 8. 2007
ulice Veselá » 10,00 – 18,00
Øemeslný jarmark
Ukázka prací a prodej výrobkù lidových øemeslníkù
Etnografický ústav Moravského zemského muzea v Brnì
» 10,00 – 17,00
Øemeslná dílna
Pøijïte si vyzkoušet práci lidových øemeslníkù
Medlánky – Sýpka » 10,00 – 18,00
Folklorní festival v akvarelech Rùženy
Krèmaøové
Výstava obrazù
Loutkové divadlo Radost » 19,00
S otevøenou náruèí
Zahajovací poøad festivalu
Úèinkují: Brnìnský Valášek, Líšòáci, Májek, Po¾ana, Vrèka a soubory
z Èerné Hory, Èíny, Mongolska, Øecka a Slovenska
Pátek 31. 8. 2007
ulice Veselá » 10,00 – 18,00
Øemeslný jarmark
Ukázka prací a prodej výrobkù lidových øemeslníkù
Etnografický ústav Moravského zemského muzea v Brnì
» 10,00 – 17,00
Øemeslná dílna
Pøijïte si vyzkoušet práci lidových øemeslníkù
Medlánky – Sýpka » 10,00 – 18,00
Folklorní festival v akvarelech Rùženy
Krèmaøové
Výstava obrazù
Nádvoøí Staré radnice » 15,30
Vaøila si vaøila
Poøad dìtských folklorních souborù
Úèinkují: soubory Archlebjánek, Brnìnský Valášek, Kyjovánek, Májíèek,
Slováèek, DNS Vrèka a finalisté soutìže Èernovický zpìváèek 2007
Medlánky – Sýpka » 19,00
Nedaleko mìsta Brna
Poøad zahranièních folklorních souborù
Úèinkují: soubory z Èerné Hory, Èíny, Mongolska, Øecka a
Slovenska
Nádvoøí Staré radnice » 19,30
Muzikantský zemìpis
Hudební poøad
Úèinkují: CM Linda, CM Soláò, CM Šmytec a CM Zádruha
Medlánky – Sýpka » 21,30
Spoleèenské setkání
Beseda u cimbálu všech zúèastnìných souborù
Úèinkuje: CM Ponava a soubory zúèastnìné na XVIII. MFF Brno
Sobota 1. 9. 2007
ulice Veselá » 10,00 – 18,00
Øemeslný jarmark
Ukázka prací a prodej výrobkù lidových øemeslníkù
Etnografický ústav Moravského zemského muzea v Brnì
» 10,00 – 17,00
Øemeslná dílna
Pøijïte si vyzkoušet práci lidových øemeslníkù
Medlánky – Sýpka » 10,00 – 18,00
Folklorní festival v akvarelech Rùženy
Krèmaøové
Výstava obrazù
Støed mìsta » 10,00
Roztanèené mìsto
Úèinkují: soubory zúèastnìné na XVIII. MFF Brno
stanovištì: námìstí Svobody, Masarykova – Jánská, Masarykova –
Orlí, Veselá – Støedová.
Nádvoøí Nové radnice » 17,00
Dyby nám tak Pán Bùh pøál
1. hlavní festivalový veèer
Úèinkují: soubory Kyjovánek, Köris, Májek, Po¾ana a Rusavjan
Nádvoøí Nové radnice » 20,30
Nedaleko mìsta Brna
Poøad zahranièních folklorních souborù (repríza)
Úèinkují: soubory z Èerné Hory, Èíny, Mongolska, Øecka a
Slovenska
Nedìle 2. 9. 2007
Medlánky – Sýpka » 10,00 – 18,00
Folklorní festival v akvarelech Rùženy
Krèmaøové
Výstava obrazù
Nádvoøí Nové radnice » 14,00
Kdo si hraje, nezlobí
Poøad dìtských folklorních souborù
Úèinkují: soubory Brnìnský Valášek, Bystrouška, Dyjavánek, Hanýsek,
Iskerka, Jánošíèek, Líšòáèek a Májíèek
Nádvoøí Nové radnice » 17,00
Co nám sem voda pøinesla
2. hlavní festivalový veèer
Úèinkují: Heømánek, Jánošíèek, Rusavjan, Po¾ana a soubory z Èerné
hory, Èíny, Mongolska, Øecka a Slovenska
Poznámka: Zmìna
programu vyhrazena. V pøípadì nepøíznivého poèasí se program koná
v sále Bøetislava Bakaly a zaèátek se posouvá o 30 minut pozdìji
(týká se programù na nádvoøí Nové radnice v sobotu a
v nedìli).