Minulé ročníky 

2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999 | 1998 | 1997 | 1996 | 1995 | 1994 | 1993 | 1992 | 1991 | 1990

MFF Brno 2008
XIX. MFF Brno ● 28.8. – 31.8.2008

Čtvrtek 28. 8. 2008

Náměstí Svobody » 10,00 – 18,00
Řemeslný jarmark
Ukázka prací a prodej výrobků lidových řemeslníků
Náměstí Svobody » 11,00 – 12,00
Profilová vystoupení zahraničních souborů
Účinkují: Dětský folklorní soubor Goralik (Slovensko)
Etnografický ústav Moravského zemského muzea v Brně » 11,00 – 17,00
Řemeslná dílna
Přijďte si vyzkoušet práci lidových řemeslníků
Etnografický ústav Moravského zemského muzea v Brně » 11,00 – 17,00
Výstava obrazů Olgy Vlasákové
Obřadní síň Nové radnice » 13,00 – 14,00
Přijetí účastníků festivalu představiteli města
Loutkové divadlo Radost » 19,30 – 21,00
Zahajovací koncert

Pátek 29. 8. 2008

Náměstí Svobody » 10,00 – 18,00
Řemeslný jarmark
Ukázka prací a prodej výrobků lidových řemeslníků
Etnografický ústav Moravského zemského muzea v Brně » 11,00 – 17,00
Řemeslná dílna
Přijďte si vyzkoušet práci lidových řemeslníků
Etnografický ústav Moravského zemského muzea v Brně » 11,00 – 17,00
Výstava obrazů Olgy Vlasákové
Náměstí Svobody » 10,00 – 12,00
Profilová vystoupení zahraničních souborů
Účinkují: Creative Cultural Academy (Indie), Folkorní soubor Hornád (Slovensko)
Nádvoří Staré radnice » 15,30
Tancujeme velcí, malí
Pořad dětských folklorních souborů
Účinkují: dětské folklorní skupiny a soubory
Medlánky – Zámecký park (v případě nepříznivého počasí areál Sýpka) » 19,00
Za Moravó v černým lese
Pořad zahraničních folklorních souborů
Účinkují: zahraniční hosté festivalu
Nádvoří Staré radnice » 19,30
Třináctá komnata muzikanta
Hudební pořad
Medlánky – Sýpka » 21,30
Společenské setkání
Beseda u cimbálu všech zúčastněných souborů
Účinkují: CM Ponava a soubory zúčastněné na XIX. MFF Brno

Sobota 30. 8. 2008

Náměstí Svobody » 10,00 – 18,00
Řemeslný jarmark
Ukázka prací a prodej výrobků lidových řemeslníků
Etnografický ústav Moravského zemského muzea v Brně » 11,00 – 17,00
Řemeslná dílna
Přijďte si vyzkoušet práci lidových řemeslníků
Etnografický ústav Moravského zemského muzea v Brně » 11,00 – 17,00
Výstava obrazů Olgy Vlasákové
Střed města » 10,00 – 12,00
Roztančené město
Účinkují: soubory zúčastněné na XIX. MFF Brno
Stanoviště: náměstí Svobody, Jánská, Orlí
Náměstí Svobody » 13,00 – 14,00
Profilová vystoupení zahraničních souborů
Účinkují: Juhás (Polsko)
Nádvoří Nové radnice » 15,00 – 16,30
100 let Slováckého krúžku v Brně
Účinkují: členové Slováckého krúžku v Brně
Nádvoří Nové radnice » 18,30
Vesele, vesele…
1. hlavní festivalový večer
Nádvoří Nové radnice » 21,00
Za Moravó v černým lese
Pořad zahraničních folklorních souborů (repríza)
Účinkují: zahraniční hosté festivalu

Neděle 31. 8. 2008

Náměstí Svobody » 13,00 – 14,00
Profilová vystoupení zahraničních souborů
Účinkují: Volynianochka (Ukrajina)
Nádvoří Nové radnice » 14,30 – 15,30
Říkej si a hraj
Pořad dětských folklorních souborů
Účinkují: dětské folklorní skupiny a soubory
Nádvoří Nové radnice » 17,00 – 18,30
Všeci ľudé sa ňa ptajú
2. hlavní festivalový večer
Účinkují: soubory zúčastněné na XIX. MFF Brno

Poznámka: Změna programu vyhrazena. V případě nepříznivého počasí se program koná v sále Břetislava Bakaly a začátek se posouvá o 30 minut později (týká se programů na nádvoří Nové radnice v sobotu a v neděli).


Dětské soubory

  • Goralik / Kežmarok – Slovensko
  • Volynianochka / Luck – Ukrajinba
  • Brněnský Valášek / Brno
  • Dřeváček / Jihlava
  • Hanýsek / Šakvice
  • Iskerka / Brno
  • Jánošíček / Brno
  • Líšňáček / Brno
  • Májíček / Brno
  • Slováček / Brno
  • Úsměv / Opava

Dospělé soubory

  • Hornád / Košice – Slovensko
  • Kalamandir / Ahmedabad – Indie
  • Juhas / Ujsoly – Polsko
  • Javorník / Brno
  • Májek / Brno
  • Pirin / Brno
  • Poľana / Brno
  • Púčik / Brno
  • Slovácký krúžek v Brně / Brno
  • NS Vrčka / Šlapanice

Muziky

  • Kubíci / Velká nad Veličkou
  • Olina / Hodonín
  • Ponava / Brno
  • Šmytec / Brno
  • Ženičky / Hluk

Sólisté

  • Vojtěch Halaš / Brno
  • Kateřina Krcháková / Brno
  • Jana Kunstnerová / Brno
  • Martin Marhold / Brno
  • Michal Marhold / Brno
  • Jakub Ohnoutek / Brno
  • Jana Schejbalová / Brno

členové brněnských folklorních souborů a finalisté soutěže dětských zpěváků Černovický zpěváček 2008

Video









Print

MFF Brno © 2007 | design: 76house | běží na RS2 | kontakt: mff.brno@centrum.cz