Ètvrtek 28. 8. 2008
Námìstí Svobody » 10,00 – 18,00
Øemeslný jarmark
Ukázka prací a prodej výrobkù lidových øemeslníkù
Námìstí Svobody » 11,00 – 12,00
Profilová vystoupení zahranièních souborù
Úèinkují: Dìtský folklorní soubor Goralik
(Slovensko)
Etnografický ústav Moravského zemského muzea v Brnì
» 11,00 – 17,00
Øemeslná dílna
Pøijïte si vyzkoušet práci lidových øemeslníkù
Etnografický ústav Moravského zemského muzea v Brnì
» 11,00 – 17,00
Výstava obrazù Olgy Vlasákové
Obøadní síò Nové radnice » 13,00 – 14,00
Pøijetí úèastníkù festivalu pøedstaviteli mìsta
Loutkové divadlo Radost » 19,30 – 21,00
Zahajovací koncert
Pátek 29. 8. 2008
Námìstí Svobody » 10,00 – 18,00
Øemeslný jarmark
Ukázka prací a prodej výrobkù lidových øemeslníkù
Etnografický ústav Moravského zemského muzea v Brnì
» 11,00 – 17,00
Øemeslná dílna
Pøijïte si vyzkoušet práci lidových øemeslníkù
Etnografický ústav Moravského zemského muzea v Brnì
» 11,00 – 17,00
Výstava obrazù Olgy Vlasákové
Námìstí Svobody » 10,00 – 12,00
Profilová vystoupení zahranièních souborù
Úèinkují: Creative Cultural Academy (Indie), Folkorní
soubor Hornád (Slovensko)
Nádvoøí Staré radnice » 15,30
Tancujeme velcí, malí
Poøad dìtských folklorních souborù
Úèinkují: dìtské folklorní skupiny a soubory
Medlánky – Zámecký park (v pøípadì
nepøíznivého poèasí areál Sýpka) » 19,00
Za Moravó v èerným lese
Poøad zahranièních folklorních souborù
Úèinkují: zahranièní hosté festivalu
Nádvoøí Staré radnice » 19,30
Tøináctá komnata muzikanta
Hudební poøad
Medlánky – Sýpka » 21,30
Spoleèenské setkání
Beseda u cimbálu všech zúèastnìných souborù
Úèinkují: CM Ponava a soubory zúèastnìné na XIX. MFF Brno
Sobota 30. 8. 2008
Námìstí Svobody » 10,00 – 18,00
Øemeslný jarmark
Ukázka prací a prodej výrobkù lidových øemeslníkù
Etnografický ústav Moravského zemského muzea v Brnì
» 11,00 – 17,00
Øemeslná dílna
Pøijïte si vyzkoušet práci lidových øemeslníkù
Etnografický ústav Moravského zemského muzea v Brnì
» 11,00 – 17,00
Výstava obrazù Olgy Vlasákové
Støed mìsta » 10,00 – 12,00
Roztanèené mìsto
Úèinkují: soubory zúèastnìné na XIX. MFF Brno
Stanovištì: námìstí Svobody, Jánská, Orlí
Námìstí Svobody » 13,00 – 14,00
Profilová vystoupení zahranièních souborù
Úèinkují: Juhás (Polsko)
Nádvoøí Nové radnice » 15,00 – 16,30
100 let Slováckého krúžku v Brnì
Úèinkují: èlenové Slováckého krúžku v Brnì
Nádvoøí Nové radnice » 18,30
Vesele, vesele…
1. hlavní festivalový veèer
Nádvoøí Nové radnice » 21,00
Za Moravó v èerným lese
Poøad zahranièních folklorních souborù (repríza)
Úèinkují: zahranièní hosté festivalu
Nedìle 31. 8. 2008
Námìstí Svobody » 13,00 – 14,00
Profilová vystoupení zahranièních souborù
Úèinkují: Volynianochka (Ukrajina)
Nádvoøí Nové radnice » 14,30 – 15,30
Øíkej si a hraj
Poøad dìtských folklorních souborù
Úèinkují: dìtské folklorní skupiny a soubory
Nádvoøí Nové radnice » 17,00 – 18,30
Všeci ¾udé sa òa ptajú
2. hlavní festivalový veèer
Úèinkují: soubory zúèastnìné na XIX. MFF Brno
Poznámka: Zmìna
programu vyhrazena. V pøípadì nepøíznivého poèasí se program koná
v sále Bøetislava Bakaly a zaèátek se posouvá o 30 minut pozdìji
(týká se programù na nádvoøí Nové radnice v sobotu a
v nedìli).
èlenové brnìnských folklorních souborù a finalisté soutìže dìtských zpìvákù
Èernovický zpìváèek 2008