Minulé ročníky 

2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999 | 1998 | 1997 | 1996 | 1995 | 1994 | 1993 | 1992 | 1991 | 1990

MFF Brno 2011
XXII. MFF Brno ● 24.8. – 29.8.2011

Středa 24. 8. 2011

Příjezd zahraničních účastníků

Čtvrtek 25. 8. 2011

Náměstí Svobody » 10,00 – 18,00
Řemeslný jarmark
Ukázka prací a prodej výrobků lidových řemeslníků
Náměstí Svobody » 14,00 – 17,00
Řemeslná dílna
Přijďte si vyzkoušet práci lidových řemeslníků
Obřadní síň Nové radnice » 13,00 – 14,00
Přijetí účastníků festivalu představiteli města
Nádvoří Nové radnice » 20,00 – 21,30
Dva z jednoho města – Zahajovací koncert
Účinkují: BROLN a VUS Ondráš

Pátek 26. 8. 2011

Náměstí Svobody » 10,00 – 18,00
Řemeslný jarmark
Ukázka prací a prodej výrobků lidových řemeslníků
Náměstí Svobody » 14,00 – 17,00
Řemeslná dílna
Přijďte si vyzkoušet práci lidových řemeslníků
Náměstí Svobody » 13,00 – 14,00
Profilová vystoupení zahraničních souborů
Účinkuje: Hornád – Slovensko
Etnografický ústav Moravského zemského muzea v Brně » 16,00 – 17,00
60 minut s lidovou muzikou
Účinkuje CM souboru Májek – Brno
Medlánky – Zámecký park (v případě nepříznivého počasí Sýpka) » 19,00
Tak se tančí u nás
Pořad zahraničních folklorních souborů
Účinkují: zahraniční hosté festivalu
Nádvoří Nové radnice » 20,30 – 22,00
Tancovisko
Účinkuje: HORNÁD – Slovensko
Restaurace Terč » 22,30
Společenské setkání
Beseda u cimbálu všech zúčastněných souborů
Účinkují: Cimbálová muzika a soubory zúčastněné na XXII. MFF Brno

Sobota 27. 8. 2011

Náměstí Svobody » 10,00 – 18,00
Řemeslný jarmark
Ukázka prací a prodej výrobků lidových řemeslníků
Náměstí Svobody » 10,00 – 17,00
Řemeslná dílna
Přijďte si vyzkoušet práci lidových řemeslníků

Střed města » 10,00 – 12,00
Roztančené město
Účinkují: soubory zúčastněné na XXII. MFF Brno
Stanoviště: č.1 – Náměstí Svobody – pódium, č.2 – roh Kobližná / Poštovská, č.3 – roh Pánská / Masarykova, č.4 – roh Zelný trh / Masarykova
Náměstí Svobody » 13,00 – 15,00
Profilová vystoupení zahraničních souborů
Účinkují: Młodzi Albigowianie – Polsko, GRUPO TIQUICIA – Costa Rica
Nádvoří Nové radnice » 15,00 – 16,30
Soubory jubilující
Účinkují: CM Ponava, Májíček, Pirin
Medlánky – Zámecký park (v případě nepříznivého počasí Sýpka) » 15,30 – 17,00
Není lepších řemesníků jak na Moravě
Pořad dětských folklorních souborů
Účinkují: Slováček – Brno, Brněnský Valášek, DNS Vrčka – Šlapanice
Etnografický ústav Moravského zemského muzea v Brně » 16,00 – 17,00
60 minut s lidovou muzikou
Účinkuje CM Slováckého krúžku v Brně
Nádvoří Nové radnice » 18,30
Cestička ušlapaná
1. hlavní festivalový večer
Účinkují: Trnka – Vyškov, Rozmarýn – Újezdec u Luhačovic, Májek – Brno, NS Vrčka – Šlapanice
Nádvoří Nové radnice » 21,00
Tak se tančí u nás
Pořad zahraničních folklorních souborů (repríza)
Účinkují: zahraniční hosté festivalu

Neděle 28. 8. 2011

Náměstí Svobody » 13,00 – 14,00
Profilová vystoupení zahraničních souborů
Účinkuje: Bulharsko, Portugalsko
Nádvoří Nové radnice » 14,30 – 15,30
Čtvero ročních období
Pořad dětských folklorních souborů
Účinkují: Bystrouška, Májíček, Brněnský Valášek, Jánošíček,DNS Vrčka,Křenováček, Slováček
Nádvoří Nové radnice » 17,00 – 18,30
Bejvávalo dobře
2. hlavní festivalový večer
Účinkují: Bajdyš,NS Vrčka, Májek, Brněnský Valášek, Jánošíček, MADARA – Bulharsko, Młodzi Albigowianie – Polsko, GRUPO TIQUICIA – Costa Rica, HORNÁD – Slovensko

Pondělí 29. 8. 2011

Odjezd zahraničních účastníků

*Změna programu vyhrazena.


Dětské soubory – zahraniční

  • MŁODZI ALBIGOWIANIE / Polsko

Dětské soubory – Česká republika

  • BRNĚNSKÝ VALÁŠEK /Brno
  • MÁJÍČEK / Brno
  • BYSTROUŠKA / Bílovice nad Svitavou
  • DNS VRČKA / Šlapanice
  • KŘENOVÁČEK / Křenovice
  • JÁNOŠÍČEK/ Brno
  • SLOVÁČEK / Brno

Dospělé soubory – zahraniční

  • GRUPO TIQUICIA / Costa Rica
  • HORNÁD / Slovensko
  • MADARA / Bulharsko
  • GRUPO ETNOGRÁFICO DE AEROSA / Portugalsko (nepřijeli)

Dospělé soubory – Česká republika

  • BAJDYŠ / Třebíč
  • BROLN / Brno
  • NS VRČKA / Šlapanice
  • MÁJEK / Brno
  • CM SLOVÁCKÉHO KRÚŽKU V BRNĚ / Brno
  • CM PONAVA / Brno
  • ROZMARÝN / Újezdec u Luhačovic
  • TRNKA / Vyškov
  • VUS ONDRÁŠ / Brno

Sólisté

  • Michal Marhold / Brno
  • Erik Feldvabel / Staré Město
  • Finalisté různých ročníků soutěže dětských interpretů lidové písně / Česká republika

Print

MFF Brno © 2007 | design: 76house | běží na RS2 | kontakt: mff.brno@centrum.cz