Ètvrtek 24. 8. 2006
ulice Veselá » 10,00 – 18,00
Øemeslný jarmark
Ukázka prací a prodej výrobkù lidových øemeslníkù
Etnografický ústav Moravského zemského muzea v Brnì
» 10,00 – 17,00
Øemeslná dílna
Pøijïte si vyzkoušet práci lidových øemeslníkù
Loutkové divadlo Radost » 19,00
Zemì èeská, domov mùj
Zahajovací poøad festivalu
Úèinkují: Vítìzové soutìží Zpìváèek a verbíøù, CM Ponava, CM Šmytec,
Dyleò, Hlubina, Koøeòák, Líšòáci, Májek, Podjavoøièan, Slovácký krúžek
v Brnì, Taneènica, Zavádka, Žerotín
Pátek 25. 8. 2006
ulice Veselá » 10,00 – 18,00
Øemeslný jarmark
Ukázka prací a prodej výrobkù lidových øemeslníkù
Etnografický ústav Moravského zemského muzea v Brnì
» 10,00 – 17,00
Øemeslná dílna
Pøijïte si vyzkoušet práci lidových øemeslníkù
Nádvoøí Staré radnice » 15,30
Tady jsme doma
Poøad dìtských folklorních souborù
Úèinkují:Brnìnský Valášek, Hanýsek, Jánošíèek, Køenováèek, Májíèek, DFS
Po¾ana – Slovensko, Slováèek, Vrèka
Medlánky – Sýpka » 17,00
Za tó našó stodolenkó
Poøad zahranièních folklorních souborù
Úèinkují: Filipíny, Maïarsko, Slovensko, Španìlsko
Nádvoøí Staré radnice » 19,00
Muzikanti všiví aneb lidový hudebník – mýty a
povìry
Hudební poøad
Úèinkují: CM Milana Mlèáka, HCM Petra Mièky, CM Šmytec, CM Prespolan, CM
Vinár, Španìlký dudácký orchestr
Sobota 27. 8. 2006
ulice Veselá » 10,00 – 18,00
Øemeslný jarmark
Ukázka prací a prodej výrobkù lidových øemeslníkù
Etnografický ústav Moravského zemského muzea v Brnì
» 10,00 – 17,00
Øemeslná dílna
Pøijïte si vyzkoušet práci lidových øemeslníkù
Støed mìsta » 10,00
Roztanèené mìsto
Úèinkují: soubory zúèastnìné na XVII. MFF Brno
Nádvoøí Staré radnice » 15,00
Soubory jubilující
1. hlavní festivalový veèer
Jubilejní poøad k výroèí souborù Májíèek, Pirin a CM Ponava
Nádvoøí Nové radnice » 18,30
A už sem pøeše celú Moravu
1. hlavní festivalový veèer
Úèinkují soubory: Bosna a Hercegovina, Filipíny, Maïarsko, Slovensko,
Køenovák, Májek, Po¾ana, Slovácký krúžek v Brnì a Žerotín
Nádvoøí Nové radnice » 21,00
Dyž sem šel cestièkó ózkó
Poøad zahranièních folklorních souborù
Úèinkují:Bosna a Hercegovina, Filipíny, Maïarsko, Slovensko, DFS Po¾ana
– Slovensko
Nedìle 28. 7. 2006
Nádvoøí Nové radnice » 14,00
Z pohádky do pohádky
Poøad dìtských folklorních souborù
Úèinkují: Brnìnský Valášek, Bystrouška, DFS Púèik, Hanýsek, Jánošíèek,
Líšòáèek a DFS Po¾ana – Slovensko
Nádvoøí Nové radnice » 17,00
Ještì jednou pod Špilberkem
2. hlavní festivalový veèer
Úèinkují: Bosna a Hercegovina, Maïarsko, Slovensko, DFS Po¾ana –
Slovensko, Púèik, Heømánek, Žerotín
Poznámka: Zmìna
programu vyhrazena. V pøípadì nepøíznivého poèasí se program koná
v sále Bøetislava Bakaly a zaèátek se posouvá o 30 minut pozdìji
(týká se programù na nádvoøí Nové radnice v sobotu a
v nedìli).